Permanent Style Ukraine

Школа-студія перманентного макіяжу м.Вінниця

Класичний татуаж

Класичний татуаж (шотування, розтушовка) – це нанесення пігменту шляхом м’якого розтушовування. Сьогодні такий татуаж є найбільш популярним. Ваші брови набувають чудового акуратного вигляду, ніби підфарбовані тінями або олівцем. При цьому брови виглядають рівномірно забарвленими.

Найскладніше і найважливіше в процедурі перманентного макіяжу – правильна техніка. У це поняття входить: необхідна глибина внесення пігменту, ідеальний характер ліній і рівномірність фарбування. Основне – глибина проколу, яка контролюється тільки рукою майстра. Тому правильний вибір майстра є дуже важливим. Процедуру відносять до медичних, тому виконувати її повинен кваліфікований працівник з дотриманням всіх правил гігієни і антисептики, з використанням спеціальної апаратури і приміщення, яке відповідає вимогам процедурного кабінету.

Адже перманентний макіяж стане вашим супутником на найближчі роки, тому ставитися до даного процесу слід максимально уважно.

Перманентний макіяж рекомендується тим, кому доводиться зіштовхуватись кілька разів на день з косметикою в руках перед дзеркалом. Також перманентний макіяж може замаскувати невеликі шрами.

Записатись