Permanent Style Ukraine

Школа-студія перманентного макіяжу м.Вінниця

Татуаж губ

Завжди привабливі та доглянуті губки – це ж просто мрія! Перманентний макіяж губ, на сьогоднішній день, максимально наближений до природності. На вершині популярності – симетричні, свіжі, прозорі губи без глибокого накладання колірного пігменту.

Татуаж на губах проявляє себе особливо ефектно. Шляхом делікатного введення пігментів можна відкоригувати рельєфність, симетрію, візуально збільшити, відтінити кольором куточки і центральну частину губ. Перманентний макіяж губ дозволяє приховати недоліки або вікові зміни, а головне, більше не потрібен контурний олівець та помада.

Майстер надасть вашим вустам необхідного кольору та форми.

Виконується перманентний макіяж губ в різних техніках, що дозволяє досягати найрізноманітніших результатів, від зміни форми губ до візуального збільшення їх в об’ємі.

Важливо відзначити, що сьогодні перманентний макіяж губ є безпечною альтернативою ін’єкційним процедурам зі збільшення губ!

Палітра кольорів перманентного макіяжу дуже різноманітна: від натуральних ніжних тонів, що забезпечують напівпрозорість губ, до яскравих, насичених, що створюють ефект помади або блиску для губ.

Контурне обведення губ

Цей вид перманентного макіяжу окреслює контури губ. Щоб такий макіяж не виділявся на ненафарбована губах, він виконується пігментами, колір яких аналогічний природному або з теплішим відтінком. Контурне обведення в якості самостійної процедури необхідно виконувати у випадках, коли нічого крім чіткості контура губ виправляти не потрібно. Найчастіше промальовування контуру доцільно доповнити розтушовуванням.

Контур з розтушовуванням губ

Розтушовування буває частковим (на третину або половину поверхні губ), так і повним. Даний перманентний макіяж губ дозволяє скорегувати форму губ, надати їм кольору. Повне розтушовування не підходить для тонких губ, оскільки може приховувати їх об’єм – в цьому випадку потрібна 3D-технологія.

3D-технологія

3D-технологія виконується з одночасним застосуванням декількох кольорів, які створюють гру світла і тіні – освітлюється середня частина губ, затемнюються куточки, створюються складні переходи між відтінками, що дозволяють надати губам рельєф, об’ємність.При 3D-макіяжі іноді фарбується не тільки форма губ, а й  відбувається градієнтне освітлення навколишньої шкіри, даний спосіб освіжає все обличчя, робить його більш молодим.

Підготовка до процедури

Особливістю перманентного макіяжу губ є необхідність профілактики загострення герпесу. 90% населення є носіями вірусу герпесу на губах. Половина з носіїв даного типу вірусу і не здогадуються про нього, а у інших – герпес проявляє себе часто. Перманентний макіяж – це механічне подразнення, яке часто провокує загострення герпесу на губах. Герпетичні  висипання можуть вплинути на результат перманентного макіяжу, тому необхідний профілактичний прийом противірусних препаратів.

Проведення процедури

Відповідно до ваших побажань майстер намалює ескіз перманенту на ваших губах.

Анестезія: знеболюючі креми, гелі або ін’єкція.

Тривалість сеансу: 1-3 години.

Догляд після процедури

Період загоєння перманентного макіяжу губ триває 3-7 днів. Набряклість губ зберігається не більше 2-х діб. Перші два дні перманент буде виглядати занадто яскравим.

У перший день на поверхні губ буде з’являтись лімфа – промакуйте її серветкою, змоченою 0,05% розчином хлоргексидину або 0,01% мірамістину (розчини продаються в аптеці).

Потім на губах утворюється тонка скориночка. Крізь неї перманент буде виглядати блідим. Ваше завдання – берегти ці скоринки. Не намагайтеся їх здерти або відмочити! Вони забезпечують оптимальні умови для загоєння губ і відпадуть самі через кілька днів.

При сухості губ – змащуйте їх тонким шаром препарату, який дасть вам майстер.

Намагайтеся менше мочити губи, не пийте гаряче, а холодні рідини пийте через трубочку.

Косметикою для губ можна починати користуватися після сходження кірочок.

У перший тиждень після перманентного макіяжу намагайтеся уникати впливу вітру і морозу.

Влітку протягом трьох тижнів після процедури перед виходом на вулицю користуйтесь сонцезахисною губною помадою (SPF більше 20).

Через місяць губи набудуть потрібної яскравості, можна буде оцінювати отриманий результат і необхідність корекції перманентного макіяжу.

Татуаж на губах зберігається в середньому близько 2 років. Після перманентного макіяжу, зробленого вперше, він зберігається менше, ніж після повторних сеансів. При проведенні корекції 1 раз в 1-3 роки перманентний макіяж губ буде виглядати бездоганно необмежено довгий час!