Permanent Style Ukraine

Школа-студія перманентного макіяжу м.Вінниця

Пудрове напилення

Пудрове (піксильне) напилення – новий тренд на шляху до натуральних і практично ідеальних брів. В даній процедурі все залежить від кількості багатошаровості процедури, за допомогою якої майстер домагається максимальної глибини кольору і тривалості ефекту. Ви отримаєте гарний відтінок легкого переходу від світлішого до плавного темнішого кольору і потрібну вам форму на термін від 1 року.

Така процедура підходить тим, хто боїться занадто агресивної дії пігменту, який досить глибоко вводиться при татуажі або мікроблейдінгу. Пудрове напилення – це мінімум побічних і неприємних відчуттів та чудовий результат.

Розтушовування проводиться за допомогою електронного пристрою, що нагадує фломастер, на кінчику якого є розсіювач пігменту, який розпилює його в верхніх шарах підшкірного простору.

Це безкровна процедура, лімфа не виділяється, травматизація шкірного покриву відсутня – відповідно, скоринки, як після мікроблейдінга або класичного татуажу, не утворюються.

Синоніми процедури перманентного макіяжу в техніці напилення: пудрове, оксамитове, піксельне, точкове напилення, нанонапилення, тіньове розтушування, акварельне розтушування

Переваги:

  • Пігмент вводиться тільки в верхні шари шкіри, завдяки чому напилення є безкровною і безтравматичною процедурою.
  • Після напилення не утворюється кірочок.
  • Колір зберігається на 90%.
  • З шкіри пігмент виводиться поступово, тому ніяких неприродно червоних або синіх відтінків не спостерігається.
  • Відтінок стає дуже натуральним і красивим.

Через місяць потрібно пройти повторну процедуру.

Записатись